KladnoDnes.cz
KladnoDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Kladno, Středočeský kraj

ANKETA: Změny sestupových pravidel si hrají s nervy Kladeňáků

ANKETA: Změny sestupových pravidel si hrají s nervy Kladeňáků

26. 5. 2020 | V 80. letech se hokejoví fanoušci Kladna pořádně vztekali na neustálé měnění herního systému I. ligy. A aby se nezlobili, vždyť na něj doplácelo prakticky jen jejich mužstvo. Možná trochu paralela s dneškem, kdy Kladenští několik let marně usilovali o extraligu, a když se do ní konečně vrátili, zrovinka se sestupovalo přímo. A teď se zase mnoha lidem zdá jednoznačně lepší, aby se hrála baráž.

Liga je zpátky! Do Příbrami dorazí Baník, do Boleslavi zase sešívaný koráb

Liga je zpátky! Do Příbrami dorazí Baník, do Boleslavi zase sešívaný koráb

26. 5. 2020 | Srdce fotbalového fanouška znovu buší naplno! S úderem úterní osmnácté hodiny se totiž po sobotní dohrávce Liberce s Teplicemi rozběhne po koronavirové epidemii maratón FORTUNA:LIGY, do akce se chystá osm týmů. Mezi nimi i středočeští giganti Mladá Boleslav a Příbram. Oba celky začínají pěkně zostra. Pátá Mladá Boleslav hostí od 20.00 vedoucí Slavii Praha, poslední Příbram zase od 18.00 čtvrtý ostravský Baník. ...

Na ploché dráze dostane před týmy přednost seriál jednotlivců

Na ploché dráze dostane před týmy přednost seriál jednotlivců

25. 5. 2020 | Letošní plochodrážní sezona byla na svém prahu zastavena vyhlášením nouzového stavu, ale aktuálně se pozvolna začíná dostávat ke slovu. Česká scéna oficiálně otevře brány stadionů sérií čtyř úvodních závodů Přeboru ČR jednotlivců, kteří dostanou přednost před extraligou týmů. První mítink je na programu 3. června na svítkovském oválu v Pardubicích.

Kýhosův zeťák další posilou, chomutovský gang sílí

Kýhosův zeťák další posilou, chomutovský gang sílí

25. 5. 2020 | Chomutovský gang v Kladně? Už i hráči o tom vtipkují, po Tomáši Pitulem, Jakubu Štochlovi a Marku Račukovi podepsal smlouvu s Rytíři další bývalý Pirát Nicolas Hlava.

Jak Češi zářili v hokeji. 2015: Symbolické rozloučení

Jak Češi zářili v hokeji. 2015: Symbolické rozloučení

25. 5. 2020 | Některé věci se zkrátka nemění. Když od stavby pražské megaarény uběhlo jedenáct let a do Česka se vrátilo hokejové mistrovství světa, lákalo domácí fanoušky do ochozů opět především jedno jméno. Jaromíru Jágrovi sice bylo už 43 let, pořád však zůstával tahounem národního týmu. Bylo až s podivem, jak diváci i spoluhráči neochvějně spoléhají na schopnosti slavného veterána.

Devět let v Německu. Návrat do Čech by byl krok zpět, má jasno fotbalista Süsser

Devět let v Německu. Návrat do Čech by byl krok zpět, má jasno fotbalista Süsser

25. 5. 2020 | Jednomu z největších fotbalových talentů Kutnohorska je dneska už třicet let. Jakub Süsser poprvé kopl do balonu v Církvici u Kutné Hory a přes Čáslav a další kluby okusil i Gambrinus ligu. Po vážném zranění Achillovy šlachy zvolil v roce 2011 přesun do Německa, kde žije dodnes. Našel si tam totiž manželku Lisu a s ní má dva syny.

Bronz byl pěkný, ale chtěli jsme finále, vzpomíná na rok 2012 kouč Hadamczik

Bronz byl pěkný, ale chtěli jsme finále, vzpomíná na rok 2012 kouč Hadamczik

24. 5. 2020 | V roce 2012 bral český hokej naposledy medaili z mistrovství světa. Ve Švédsku a Finsku zacinkal Čechům bronz. Tehdejší kouč Alois Hadamzcik byl ale zklamaný, toužil totiž po finále. Tehdy tým okolo veterána Petra Nedvěda sejmul hvězdné Švédy, bohužel v semifinále si vylámal zuby na Slovácích. V boji o bronz pak Češi v helsinské Hartwall Aréně porazili domácí Suomi 3:2. „Kaňkou tohoto šampionátu byla semifinálová porážka se Slováky. Zklamání bylo velké, náš tým, stejně jako rok předtím, měl na f ...

Skvělému střelci i kouči Tatíčkovi je šedesát

Skvělému střelci i kouči Tatíčkovi je šedesát

24. 5. 2020 | Petr Tatíček slaví v neděli 24. května šedesátiny. Bývalý skvělý hokejista Kladna a německého Bad Tölzu, přezdívaný Táta, se dodnes hokeji věnuje jako trenér kladenské mládeže.

Strašákem byly po dešti kluzké seběhy

Strašákem byly po dešti kluzké seběhy

23. 5. 2020 | Sobotní ranní déšť odradil pár desítek běžců, ti ale mohli jen litovat, protože 8. ročník Žehrovického Kalsportkrosu se nakonec uskutečnil za ideálního počasí.

Jak Češi zářili v hokeji. 2012: Poslední česká medaile

Jak Češi zářili v hokeji. 2012: Poslední česká medaile

23. 5. 2020 | Nevesely truchlivy jsou ty české kraje. Už osm let. Tak dlouho trvá medailový půst hokejem poblázněné země v srdci Evropy. Tak dlouho jezdí národní tým ze světových šampionátů s nepořízenou. Přitom třeba v loňském roce byli Češi v Bratislavě blizoučko: od vysněného třetího místa je dělily jen lépe zvládnuté nájezdy s Ruskem.

Zdroj: kladensky.denik.cz | Další zprávy »
22:12:01 | 26.05.2020

Kam v úterý 26. května 2020 za sportem? Hraje se fotbal i tenis

Kam v úterý 26. května 2020 za sportem? Hraje se fotbal i tenis

26. 5. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech i vzhledem k odvolanému stavu nouze ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v pátek 22.května 2020 za sportem? A je tu baseball bez diváků

Kam v pátek 22.května 2020 za sportem? A je tu baseball bez diváků

22. 5. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech i vzhledem po odvolaném  stavu  ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Kam ve čtvrtek 21.května 2020 za sportem? Tak si do něčeho kopněte!

Kam ve čtvrtek 21.května 2020 za sportem? Tak si do něčeho kopněte!

21. 5. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte u toho žádné diváky.

Kam ve středu 20.května 2020 za sportem? Ostrý obraz a dobrý zvuk!

Kam ve středu 20.května 2020 za sportem? Ostrý obraz a dobrý zvuk!

20. 5. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte 20t u toho žádné diváky.

Kam v úterý 19.května 2020 za sportem? Ostrý obraz a dobrý zvuk u TV

Kam v úterý 19.května 2020 za sportem? Ostrý obraz a dobrý zvuk u TV

19. 5. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »
22:12:01 | 26.05.2020

Další Pirát pasovaný na Rytíře: Útok Kladna posiluje Nicolas Hlava

25. 5. 2020 | Budování kladenského kádru na sezonu 2020/21 pokračuje. Rytíři ohlašují další posilu do útoku. Z Chomutova přichází produktivní pravé křídlo Nicolas Hlava, který zažije v rytířské zbroji svou premiéru. 

Petr Tatíček starší slaví kulaté šedesátiny: Kéž bych oslavil jednou devadesátku jako táta, usmívá se

24. 5. 2020 | Legendární kladenský obránce a trenér Petr Tatíček starší slaví 60. narozeniny. Jeho přáním je, aby se dožil devadesátky jako jeho otec. „Šíleně to letí, je to hrozné,“ směje se.

Kladno si před sezonou zahraje prestižní pohár. Ve skupině má Spartu, České Budějovice a Plzeň!

20. 5. 2020 | Všechny extraligové kluby a prvoligoví Rytíři a Přerov. Tak bude vypadat předsezonní pohár s názvem Generali Česká Cup, kterého se tak zúčastní celkem šestnáct týmů. Kladno je ve skupině A, ve které narazí na pražskou Spartu s Ladislavem Zikmundem, Plzeň s Davidem Stachem a nováčka české nejvyšší soutěže Motor České Budějovice.

Vedle áčka trénuje i mládež: Kluky musím pochválit, za odměnu je čeká i paintball, říká trenér Obrtel

19. 5. 2020 | Pandemie koronaviru pozvolna slábne a sportovní kluby tak mají větší tréninkové možnosti. Vedle A-týmu zahájily přípravu i mládežnické celky Rytířů Kladno. Vlajkové lodě (junioři a dorost) trénují pod dozorem kondičního trenéra „áčka“ Michaela Obrtela a podle toho i jejich tréninkové dávky vypadají.

Virtuální utkání podpořilo hrdiny z první linie. Těm teď Rytíři a Knights Foundation doručili hmotnou pomoc!

17. 5. 2020 | V posledních dnech to vypadá, že pandemie koronaviru pozvolna ustupuje. Když však Česko hlásilo stovky nakažených denně, byla nutná veškerá pomoc. Ani Rytířům nebyla situace lhostejná, a tak uspořádali virtuální utkání, které vyneslo na pomoc lidem z první linie částku 350 tisíc korun. Ta byla prostřednictvím zástupců klubového nadačního fondu Knights Foundation postupně předána, a to formou věcných darů, které byly v současné době nejvíce potřebné. ...

Skvělí Rytíři skončili v premiérovém ročníku Esport hokejové ligy druzí. Titul nakonec oslavila Boleslav!

8. 5. 2020 | Premiérový ročník Esport hokejové ligy je minulostí. Rytíři si vedli výborně. Díky draftovaným gamerům Jaroslavu Řehořovi (Jarin) a Martinu Tejčkovi (Tejky) se dostali až do finále, kde narazili na vítěze základní částí Mladou Boleslav. I když do finálové série vstoupili naturalizovaní Kladeňáci výhrou 6:1, na zápasy nakonec prohráli 1:3 a titul tak slavil středočeský rival.

ČEZ stadion se znovu otevře pro sportovce. Musí se však dodržovat nastavená pravidla

7. 5. 2020 | Opatření vlády kvůli pandemii koronaviru zvolňují. I proto se znovu otevírá kladenský ČEZ stadion pro sportovce, a to od pondělí 11. května. Platí však doporučení o důkladném dodržování hygieny. Navíc nebudou k dispozici šatny a sprchy, což vychází ze stanovených opatření, která trvají. Trénovat v prostorách stadionu pak nesmí v jeden okamžik více než 100 osob.

Kladýnko ve finále Esport hokejové ligy: Sledujte živě boj o historicky první titul!

6. 5. 2020 | Poslední titul se na Kladně slavil v roce 1980. V pátek 8. května se může slavit znovu, i když nepůjde o klasickou hokejovou bitvu, ale o historicky první finále Esport hokejové ligy, kde hráči bojují za extraligové týmy na herní konzoli Playstation 4. Kladenská dvojice gamerů Jaroslav Řehoř (Jarin87) a Martin Tejček (Tejkyyy) vyzve v bitvě o celkové prvenství Mladou Boleslav. Zápasy finálové série můžete sledovat živě a oficiálním Twitch kanále EHL a také na O2 TV Sport s komentá ...

Návrat po čtyřech letech: Rytíře posiluje Tomáš Pitule. V kádru nahradí Tomáše Kauta, který z klubu odchází

5. 5. 2020 | Čtvrtým zcela novým jménem na kladenské soupisce je Tomáš Pitule. Vysoký útočník se vrací do sestavy Rytířů po čtyřech letech. Zároveň je potvrzen odchod útočníka Tomáše Kauta, jehož post právě Pitule obsadí.

Tři nové posily pro Kladno: Přichází Račuk, Guman a Štochl. Rytíři navíc hlásí další podpisy svých stálic

1. 5. 2020 | Prověřený Marek Račuk, šikovný pravák Tomáš Guman a nadějný obránce Jakub Štochl. To jsou jména tří posil, které mají s Rytíři Kladno podepsané smlouvy. Kontrakt navíc prodloužil útočník Antonín Melka a defenzivní dvojice Josef Zajíc/Matyáš Zelingr.

Zdroj: rytirikladno.cz | Další zprávy »
22:12:01 | 26.05.2020

Středa 27.5.2020
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.