KladnoDnes.cz
KladnoDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Kladno, Středočeský kraj

Portugalsko bylo kvalitou jinde, hodnotil Schick. Do penalty dal moc síly

25. 9. 2022 | Česká fotbalová reprezentace podlehla Portugalsku 0:4 a zapsala největší domácí porážku v historii samostatné České republiky. Změnit osud utkání mohl na konci první půle útočník Patrik Schick, nařízenou penaltu ale neproměnil a míč poslal nad bránu. „Dal jsem do toho víc síly, než bylo potřeba,” litoval po utkání vyhlášený kanonýr.

Hráče nebudeme chválit, prohlásil Šilhavý. Reprezentace navíc přišla o Brabce

25. 9. 2022 | Fotbalová reprezentace podlehla Portugalsku 0:4 a pořádně si zkomplikovala situaci v boji o udržení v elitní skupině Ligy národů. Před našlapaným Edenem, kde se národnímu týmu dlouho dařilo, zapsali Češi nejvyšší domácí porážku v historii samostatné reprezentace. „Není příjemné být u nejhorší porážky v historii. Odpovídá to ale našemu výkonu,“ prohlásil kriticky brankář Tomáš Vaclík.

Krev, penalta, frustrace. Ronaldo v Edenu nezářil, potvrdil slabší formu

24. 9. 2022 | Cristiano Ronaldo je bezesporu jedním z nejlepších hráčů fotbalové historie, na první poločas zápasu základní skupiny Ligy národů proti české reprezentaci ale nebude vzpomínat v nejlepším. Portugalská hvězda totiž vyvázla s krvavým zraněním po souboji s Tomášem Vaclíkem, následně Ronaldo zavinil penaltu a spálil dvě vyložené šance.

V Jevanech se nedohrálo. Gólman Vyžlovky měl po střetu otřes mozku

24. 9. 2022 | Fotbalový zápas krajské I. B třídy Jevany – Vyžlovka zůstal nedohraný. Sudí Poklop jej předčasně ukončil asi pět minut před vypršením devadesáté minuty. Důvodem bylo zranění hostujícího brankáře.

Trenérský hrůzinec ve Štětí. Radost Slaného odpálil hattrickem Bíba

24. 9. 2022 | Neuvěřitelný poločas sehráli fotbalisté Slaného ve Štětí. Divize B, tak chudá na góly, se dočkala osmi gólů. Za stavu 4:4 tak rozhodla až druhá půle, už mnohem opatrnější. Slánští však Liborem Bíbou jeden gól přidali a vezou zlaté tři body za výhru 5:4. Bíba byl hrdinou zápasu, když vstřelil jako krajní obránce hattrick.

Bitvu o první místo ztratila Hřebeč v úplném závěru

24. 9. 2022 | Bitvu o první místo v krajském přeboru prohráli fotbalisté Hřebče na hřišti Nespek gólem Josefa Petličky v 87. minutě 1:2. „Bohužel, sport je v tomhle spravedlivý. To, co nám dal v zápase se Sedlčany, to nám teď vzal,“ připomněl manažer Hřebče šťastnou koncovku nedávného duelu.

Zase rozhodli v poslední minutě! Fotbalisté SK se díky tomu dál drží ve špičce

24. 9. 2022 | Hrát do poslední minuty, to se fotbalovému Kladnu hodně vyplácí. Poté, co gólem z 90. minuty vyhrálo doma s Louny, předvedlo téměř to samé i proti Kosmonosům, tentokrát byl šťastným střelcem Tomáš Borák. Hosty odpravilo zbytečné vyloučení Michala Maška (73.) a Kladno se při zaváhání několika favoritů dotáhlo na druhé místo tabulky. Za Českou Lípou je jen o skóre.

Brízgala v Brně umí. Asi je to můj dobrý soupeř, usmíval se maskovaný hrdina

23. 9. 2022 | Když před třemi lety bojovalo Kladno o záchranu v extralize, muselo v Brně nutně vyhrát. Kladenští to měli ještě o to těžší, že se jim tehdy zranila brankářská jednička Denis Godla. Na poslední chvíli tak do brány naskočil Adam Brízgala a urval cenné vítězství. I proto dostal v Brně čtyřiadvacetiletý rodák z Prahy zase šanci. A opět si vedl výtečně! Na ledě Komety pustil za svá záda jedinou z 33 střel a Kladno veze z jihu Moravy první extraligovou výhru v novém ročníku. Zaslouženě byl také vyhlá ...

Brízgala zavřel bránu a Rytíři zmákli i třetí třetinu. Konečně tak slaví výhru

23. 9. 2022 | /FOTOGALERIE/ Brankář Adam Brízgala vychytal v Brně v závěru ročníku 19/20 Rytířům tehdy senzační výhru značící naději na záchranu, možná i proto dostal šanci ve třetím extraligovém kole. Možná také proto, že v přípravě všechny své zápasy vyhrál, zatímco Kanaďan Bow ještě ani jednou nezvítězil. Brízgala chytil šanci na pačesy a protože se k jeho vynikajícímu výkonu přidal celý tým, slaví Rytíři po výsledku 1:3 poprvé v sezoně tři body. ...

A vám Putinova válka nevadí? NHL v Praze má problém, spor o Rusy eskaluje

23. 9. 2022 | /POLEMIKA/ Už za dva týdny se mají v Praze utkat kluby NHL San Jose a Nashville. Problém? Ministerstvo zahraničí totiž na impulz Dominika Haška zvažuje, že ruským hokejistům těchto týmů neudělí vízum. Zástupcům zámořské soutěže se to pranic nelíbí: buď prý příjedou všichni, nebo vůbec nikdo. Je správné prosazovat absolutní izolaci Rusů, nebo by se sport neměl míchat do politických her?

Zdroj: kladensky.denik.cz | Další zprávy »
06:12:09 | 25.09.2022

Zdroj: rytirikladno.cz | Další zprávy »
06:12:10 | 25.09.2022