KladnoDnes.cz
KladnoDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Kladno, Středočeský kraj

Hvězdy podeváté v Knovízi. Pro Hynka se vybralo 71 a půl tisíce

Hvězdy podeváté v Knovízi. Pro Hynka se vybralo 71 a půl tisíce

16. 6. 2019 | Knovíz – Podeváté v řadě uspořádal Sokol Knovíz charitativní fotbalový Memoriál Michala Ježka. Vůbec poprvé ale výtěžek neputoval na konto dcery zesnulého Michala, ale na konto malého Hynka Skůry, který před pěti roky spadl do bazénu a utrpěl vážná zranění. Na jeho podporu se povedlo vybrat skvělých 71 a půl tisíce korun.

Loučení se Velvarům nepovedlo, Dobrovici ano

Loučení se Velvarům nepovedlo, Dobrovici ano

16. 6. 2019 | Velvary – Tečku za svou premiérovou sezonou ve Fortuna:ČFL udělali fotbalisté Slovanu Velvary. Soupeř z Dobrovice udělal tečku dokonce definitivní, protože ligu dobrovolně opouští. A odchází se štítem, ve Velvarech vyhrál 3:1.

Tak jsou první, no a co! Hostouň vyhrála divizi a těší se na ČFL

Tak jsou první, no a co! Hostouň vyhrála divizi a těší se na ČFL

15. 6. 2019 | Hostouň – Celoroční dřina je u konce. Fotbalisté Hostouně ji završili historickým postupem do České fotbalové ligy, kterou si zahrají poprvé v historii. „Nemůžeme ale slavit úplně, uvidíme, až co v lize předvedeme,“ usmíval se šťastný předseda klubu Jiří Hondl poté, co si navlékl tričko s nápisem Tak jsme první, no a co! Vítej ČFL. S Motorletem jeho tým prohrál 2:3 na penalty, bod mu však na triumf ve čtvrté nejvyšší soutěži stačil. ...

Nová tradice? Lhota Sport Day měl skvělý start

Nová tradice? Lhota Sport Day měl skvělý start

14. 6. 2019 | Lhota – Minulá sobota 8. června bude v historii fotbalového oddílu SK Lhota už navždy zaznamenána zajímavým písmem. Klub totiž s úspěchem uspořádal 1. ročník multižánrového festivalu, který v sobě spojil fotbal, zábavu, hry a soutěže pro děti, hudbu a hlavně dobrou náladu. Do lhoteckého fotbalového areálu na hranici Křivoklátska si v tento slunný sobotní den našlo cestu na 400 dospělých a 100 dětí. ...

Uhy přenechají postup jiným

Uhy přenechají postup jiným

14. 6. 2019 | Kladno – Poměrně nečekaný náboj bude mít sobotní utkání skupiny B třetí třídy mezi Stehelčevsí a Smečnem (14.00).

Devadesátku oslaví Vinařice s hokejisty

Devadesátku oslaví Vinařice s hokejisty

14. 6. 2019 | Vinařice – Plných 90 let trvání slaví fotbalový SK Vinařice. Slavit se bude po celý nadcházející víkend, přičemž si zahrají všechny celky klubu. Už dnes zahájí program mladší žáci soubojem okresní soutěže se Stochovem.

FOTO: Sladké růžové Malibu Kladnu nechutnalo

FOTO: Sladké růžové Malibu Kladnu nechutnalo

14. 6. 2019 | Kladno – V soutěži je lehce spláchli, v poháru se jim už nedařilo. Futsalisté SK Kladno prohráli na palubovce Malibu Mladá Boleslav 3:5 a jejich cesta krajskou částí Poháru FAČR skončila.

FOTOGALERIE: Středočeši sahali po zlatu

FOTOGALERIE: Středočeši sahali po zlatu

14. 6. 2019 | Střední Čechy – Do dvou finále mezikrajských soutěží se dostali mladí fotbalisté ze Středočeského kraje. Čtrnáctka dokonce skončila druhá a slaví tak velký úspěch, i když blízko bylo i celkové vítězství.

Boj o stříbro pěkně houstne, družecká banda přeskočila Tuchlovice

Boj o stříbro pěkně houstne, družecká banda přeskočila Tuchlovice

14. 6. 2019 | Kladensko – Před odehráním dnešního posledního kola dalšího ročníku Ligy starých pánů Kladenska jsou všechny důležité karty rozdány. Bojuje se ještě o druhou příčku, i o tu předposlední.

Stoleté oslavy na Kladensku. V Otvovicích je nakopne Lucie Bílá

Stoleté oslavy na Kladensku. V Otvovicích je nakopne Lucie Bílá

14. 6. 2019 | Kladensko – Tři fotbalové kluby na Kladensku oslaví v příštích dnech úžasná jubilea. Už tuto sobotu 15. června slaví sto let trvání klubu v Kačicích, o týden později na Velké Dobré a v Otvovicích. Dokonce 110 let bude mít Novoměstský Kladno.

Zdroj: kladensky.denik.cz | Další zprávy »
14:12:49 | 16.06.2019

Kam v sobotu 8. června 2019 za sportem? Dívejte se na tenis z Paříže

Kam v sobotu 8. června 2019 za sportem? Dívejte se na tenis z Paříže

8. 6. 2019 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v neděli 2. června 2019 za sportem? Na fotbal či na letadla

Kam v neděli 2. června 2019 za sportem? Na fotbal či na letadla

2. 6. 2019 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v neděli 26. května 2019 za sportem? Na hokej nebo na fotbal

Kam v neděli 26. května 2019 za sportem? Na hokej nebo na fotbal

26. 5. 2019 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v sobotu 25. května 2019 za sportem? Dívejte se na fotbal i hokej

Kam v sobotu 25. května 2019 za sportem? Dívejte se na fotbal i hokej

25. 5. 2019 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »
14:12:50 | 16.06.2019

Video roku: Kladenská "Pocta mistrům“ získala Ledovou klapku!

13. 6. 2019 | Máme radost! Rytíři získali prestižní ocenění Ledová klapka pro nejlepší reportážní video z hokejového prostředí. Na základě hodnocení odborné poroty se jím stala „Pocta mistrům“ zachycující slavnostní ceremoniál s prvními kladenskými šampiony z roku 1959.

Hola hola, škola volá! Ale ta naše, hokejová!

13. 6. 2019 | Stovky mladých hokejistů už potrénovaly na prázdninových kempech Hokejové školy Rytířů Kladno. A ta už zase na extraligovém ledě pokračuje dál! Hráči ze všech koutů Evropy odstartují sezonu v červenci na ČEZ stadionu.

Fotbalové soboty: Knovíz, Velká Dobrá a "Hokejky na pažitu 2" v Lidicích!

12. 6. 2019 | Rytířům prostě chybí zápasy. A když není led, fotbálek je tou správnou volbou. Následující tři soboty se naši hráči představí na hřištích v Knovízi, ve Velké Dobré a v Lidicích. „Sobotní fotbaly jsou iniciativou kluků a my trenéři ji vítáme. Bereme to jako dobrou součást přípravy, která tmelí partu a zlepšuje fyzičku," těší trenéra Davida Čermáka. 

Další medaile z republikového turnaje: Žáci 12. ZŠ slaví zlato a dvě stříbra!

12. 6. 2019 | AKTUALIZOVÁNO - Mladí Rytíři oslavili další medaili na tradičním celorepublikovém turnaji Hokejbal proti drogám. Žáci našich šestých a sedmých hokejových tříd 12. Základní školy Brjanská vybojovali ve finálovém dějství v Praze stříbro. Druzí skončili i páťáci a třeťáci jsou dokonce školními mistry ČR!

Sparta z Oazy zase odvezla pohár, s prázdnou ale neodjel nikdo

11. 6. 2019 | Kdo že to hrál před Oazou hokej s míčkem? Penguins, Capitals, Bruins, Stars, Flames či Panthers? Tentokrát pod hlavičkou bývalých působišť Jaromíra Jágra v sobotu nastoupilo deset mládežnických týmů z Kladna, Sparty a Hvězdy Praha, Kralup a Berouna už ke čtvrtému ročníku turnaje "O pohár kladenského Rytíře" ve street hokeji - takže klasický tenisák, malé hřiště a spousta rychlé akce!

O pohár kladenského Rytíře počtvrté! Oaza znovu ožije street hokejem

7. 6. 2019 | Už se z toho na Kladně stala tradice! Každý rok v červnu ožije parkoviště před nákupním centrem OAZA Kladno "streethokejovým" turnajem, který se koná pod záštitou extraligových Rytířů! Před kročehlavským obchodním centrem se v sobotu 8. června odehraje už čtvrtý ročník úspěšného sportovního klání, tentokrát pro hráče ročníků narození 2008 a 2009. Svoje schopnosti předvede celkem deset týmů poskládaných z hokejových mužstev Rytíři Kladno, PZ Kladno, Berounští Medvědi, HK Kralupy nad Vlt ...

Král o posilách: Kostra kádru je hotová, v hledáčku jsou ještě cizinci!

7. 6. 2019 | Baráž skončila úspěchem, oslavy se povedly a Rytíři už myslí na extraligu. Tu si zahrají zejména ti hráči, kteří si ji vybojovali. Majitel klubu Jaromír Jágr však ví, že bude potřeba kostru týmu ještě trochu posílit. V hledáčku má kladenský král několik cizinců.

Rytíři se chystají do Knovíze, poprvé si zahrají fotbalovou benefici!

6. 6. 2019 | Knovíz u Slaného se už po deváté chystá na fotbalový Memoriál Michala Ježka. Na něm se opět sejdou hokejové i fotbalové osobnosti a bude se hrát pro dobrou věc. Letos se poprvé představí i tým kladenských Rytířů. Akce se koná v sobotu 15. června od 12 hodin.

Rytíři Kladno uzavřeli partnerství s ústeckým Slovanem

6. 6. 2019 | Hokejové kluby Rytíři Kladno a Slovan Ústí nad Labem se dohodly na partnerství a úzké spolupráci. Extraligové Kladno a prvoligové Ústí si budou v nadcházející sezoně například vzájemně doplňovat kádr.

U Rytířů zůstávají další klíčoví hráči: Smlouvu prodloužili Cikánek a Melka!

4. 6. 2019 | Kladenská kabina hlásí další příjemné novinky před nadcházející extraligovou sezonou. Rytíři mohou i nadále počítat se službami spolehlivě chytajícího Lukáše Cikánka, ale i s důležitými góly, které dával ve vyřazovacích bojích i v baráži útočník Antonín Melka.

Zdroj: rytirikladno.cz | Další zprávy »
14:12:50 | 16.06.2019

Neděle 16.6.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.