KladnoDnes.cz
KladnoDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Kladno, Středočeský kraj

Fotbalista Dominik Mašek je milovníkem houbaření: Mám rád, když je košík pestrý

13. 4. 2021 | Z fotbalového života Dominika Maška je toho veřejnosti známo celkem dost. Odchovanec Příbrami je stále nejmladším hráčem v historii, který nastoupil do zápasu v české nejvyšší soutěži. Celkem čtyřikrát byl v minulosti zvolen nejlepším dorostencem České republiky. Prošel také mládeží Hamburku, zahrál si například také v Nizozemsku za Cambuur a mnoho dalšího. Co ale možná o pětadvacetiletém hráči, který aktuálně hájí barvy Mladé Boleslavi, nevíte? Že je velmi vášnivým houbařem.  ...

Hokejové zajímavosti z 13. dubna: poslední předání poháru i kolaps v Olomouci

13. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Pokračujeme v mapování zajímavostí, které se v historii kladenského hokeje udály v ten který den jednotlivých let. 13. dubna dostalo Kladno svůj poslední mistrovský pohár, bylo to v roce 1980 na Spartě. Ještě dříve sehrálo v prvním historickém play off pěknou partii s Brnem. Naopak tři zápasy z pozdější historie pro něj nedopadly vůbec dobře.

Hokejové zajímavosti z 12. dubna: Jágrova galashow, kotel ho chtěl na bankovce

12. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Pokračujeme v mapování zajímavostí, které se v historii kladenského hokeje udály v ten který den jednotlivých let. 12. dubna se hrál v historii jediný zápas, a to poměrně nedávno - v roce 2019. Ale byl slavný, Jaromír Jágr v něm vystřílel Rytířům velmi cenný výsledek při návratu do extraligy.

300 zápasů, navíc v jednom dresu. Ljevakovič se dostal do Klubu legend

12. 4. 2021 | /FOTO/ Na tu chvíli, kdy vyběhne po třísté na ligový pažit, se už dlouhou dobu těšil jako malé dítě. Kvůli výjimečnému milníku si dokonce prodloužil kariéru. Admir Ljevaković se v neděli dočkal. Proti Mladé Boleslavi si připsal jubilejní třístý prvoligový duel, vstoupil tak do uznávaného Klubu legend.

Důležité vítězství. Boleslavští povedeným výkonem otočili zápas v Teplicích

11. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Zápas 26. kola FORTUNA:LIGA v Teplicích dostal ještě větší náboj, když Brno po poledni vyhrálo v Českých Budějovicích a dotáhlo se na oba celky. V tu chvíli měli totiž domácí na sestupovou pozici náskok tři body a Mladá Boleslav pouze jeden. Bylo tedy jasné, že jejich vzájemný nedělní duel potřebují vyhrát oba celky. Na konci měli radost Středočeši.

Hokejové zajímavosti z 11. dubna: Křiváčkovo loučení i rvačka před emigrací

11. 4. 2021 | Pokračujeme v mapování zajímavostí, které se v historii kladenského hokeje udály v ten který den jednotlivých let. 11. dubna slaví narozeniny vynikající hokejista Radek Bělohlav, který sice do Kladna přišel- na sk.lonku kariéry, ale odehrál tady několik výiborných sezon. Vzpomínat budeme také na oslavu posledního titulu, při které se loučil i legendární Miroslav Křiváček. 

Hokejové zajímavosti z 9. dubna: na Kladno chtělo jít 140 tisíc diváků!

10. 4. 2021 | Pokračujeme v mapování zajímavostí, které se v historii kladenského hokeje udály v ten který den jednotlivých let. Den 9. dubna připnesl třeba semifinálový zápas Kladna v Košicích, který byl asi nejžádanějšípm zápasem v historii kladenského hokeje. Ale také vzpomínku na vůbec první play off v historii československého hokeje, v němž si Kladno zahrálo také. 

Ozdoba play-off? Boj Boleslavi s Třincem. Bruslaři jsou šest výher od titulu

10. 4. 2021 | Tahle série neuvěřitelně baví! A je doslova jako na houpačce. Semifinále hokejového extraligového play-off mezi Třincem a Mladou Boleslaví je podle očekávání velmi vyrovnané. Oceláři šli dvakrát do trháku, Bruslaři ale pokaždé dokázali odpovědět. Po úvodních dvojzápasech je stav 2:2, pátý duel se hraje v neděli v Třinci.

Hokejové zajímavosti z 10. dubna: Nejkrásnější sezona Vladimíra Kameše

10. 4. 2021 | Pokračujeme v mapování zajímavostí, které se v historii kladenského hokeje udály v ten který den jednotlivých let. Na řadě je 10. dubna, kdy Kladno překvapilo hokejovou republiku a hned dvakrát. Jednou v roce 1988 výhrou v Košicích, podruhé o 30 let později v baráži výhrou v Jihlavě. Přímé vzpomínky přinese i Vladimír Kameš, strůjce šoku na východě Slovenska. 

Jak se bude od pondělí sportovat? Venku ano, vevnitř stále ne

9. 4. 2021 | Po víkendu přijde uvolnění sportovních aktivit. Tedy alespoň částečné: od pondělí 12. dubna se bude smět sportovat venku ve skupinách do dvaceti členů, naopak ve vnitřních prostorách to v případě amatérů nadále nebude možné. Na páteční tiskové konferenci o tom informoval nový ministr zdravotnictví Petr Arenberger.

Zdroj: kladensky.denik.cz | Další zprávy »
20:12:06 | 13.04.2021

Kam v úterý 13.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, lední hokej, basketbal

Kam v úterý 13.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, lední hokej, basketbal

13. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v pondělí 12.dubna 2021 za sportem? Na basketbal, volejbal, futsal

Kam v pondělí 12.dubna 2021 za sportem? Na basketbal, volejbal, futsal

12. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v neděli 11.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Kam v neděli 11.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

11. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v sobotu 10.dubna 2021 za sportem? Fotbal, basketbal, baseball

Kam v sobotu 10.dubna 2021 za sportem? Fotbal, basketbal, baseball

10. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v pátek 9.dubna 2021 za sportem? Na mužský fotbal, veslování

Kam v pátek 9.dubna 2021 za sportem? Na mužský fotbal, veslování

9. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »
20:12:07 | 13.04.2021

Zdroj: rytirikladno.cz | Další zprávy »
20:12:07 | 13.04.2021

Úterý 13.4.2021
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.