KladnoDnes.cz
KladnoDnes.cz » Monitor zpráv » Krimi zprávy z regionu » Kladenský deník - černá kronika

Krimi zprávy z regionu

Kladenský deník - černá kronika Zdroj: Kladenský deník - černá kronika |

Neznámý zloděj se vloupal do trafiky podniku Bateria Slaný

27. 2. 2021 | Zatím neznámý pachatel si z pátku na sobotu vyhlédl trafiku v Netovické ulici, která je zároveň podnikovou prodejnou firmy Bateria Slaný a zásilkovnou. Lupič kompletně vysklil boční výlohu a vnikl do objektu. Dlouho se nezdržel, vyrušil ho zvuk alarmu. Podle policie si zloděj žádné peníze neodnesl, ale stačil pobrat tabákové výrobky a další zboží. Více ukáže až provedená inventura.

Znalci potvrdili: Desítky železničních vagonů někdo v létě odbrzdil úmyslně!

27. 2. 2021 | Více než dvouapůlmilionovou hmotnou škodu při nehodě na železnici spojené s ohrožením, které jen šťastnou náhodou nevedlo k fatálním následkům, měl na svědomí zlý úmysl. Potvrzuje to znalecké zkoumání události spojené s 32 odstavenými vagony, jež se loni 14. srpna samovolně rozjely u Zelenče-Mstětic na Praze-východ a mimo jiné zasáhly auto právě projíždějící pod zvednutými závorami po železničním přejezdu. ...

Neznámý řidič rozbořil zastávku v Lidicích a z místa ujel

26. 2. 2021 | Dosud neznámý řidič v neznámém autě prosvištěl v noci ze čtvrtku na pátek 26. února Lidicemi a rozbořil tamní autobusovou zastávku v Tokajické ulici naproti Lidické Galerii. Jelikož se k činu dosud nikdo nepřihlásil, hledá policie případné svědky, kteří by pomohli k dopadení pachatele, jenž nesplnil svoji zákonnou povinnost, havárii neoznámil, přestože vlastníkovi zastávky vznikla nemalá škoda.

Smrtící požár historických tanků zavinil podle policie řidič jejich tahače

24. 2. 2021 | Na předpokládaného viníka tragické nehody za účasti vězeňského autobusu a tahače s podvalníkem přepravujícím historické tanky, která předloni v květnu šokovala celou republiku, nyní se značným odstupem ukázala pražské policie. Její mluvčí Jan Rybanský v úterý 23. února informoval, že v polovině ledna byl pro trestný čin obecné ohrožení z nedbalosti obviněn 50letý řidič tahače.

KRIMI MIX: Kdo řídil smrtící vozidlo v Třebichovicích, zkoumají znalci

23. 2. 2021 | Tragická událost, při které pod koly auta zemřel v sobotu 20. února okolo 21. hodiny ve Třebichovicích místní osmdesátiletý muž, není stále ještě uzavřena. Přestože viník z místa činu ujel, policie vypátrala ještě téhož večera smrtící vůz zaparkovaný v obci a stejně tak jeho majitele.

Opilci se domáhali vstupu do nemocnice, odvedla je policie

23. 2. 2021 | Hlídka strážníků vyjížděla do kladenské nemocnice, kde se dva cizinci, kteří přijeli před nemocnici nákladním tahačem, domáhali vstupu na oddělení za zraněným kolegou. Pracovník recepce mužům vysvětloval, že je kolega na ošetření, a proto za ním nemohou. To však muži odmítali pochopit a vznikl konflikt. Pracovník recepce si proto zavolal na pomoc strážníky. Již v telefonu bylo slyšet muže s ruským přízvukem, jak na pracovníka nemocnice pokřikuje. ...

Podvodní prodejci seniora okradli – a ještě mu vnutili nefunkční atrapy

23. 2. 2021 | Ve svém domě nebyl v bezpečí 66letý obyvatel Struhařova na Praze-východ. O větší částku peněz ho obrali dva neznámí muži, jimž tento skutek umožnil tím, že je pozval dovnitř. A v tomto případě platilo, že zloději kradou, ani poledne nezdrží. K činu totiž došlo ve čtvrtek 18. února tři čtvrtě hodiny po poledni, informoval mluvčí policie Prahy-venkov: Jih Zdeněk Chalupa.

Sražený muž v Třebichovicích zůstal bez pomoci. Policisté vypátrali smrtící auto

21. 2. 2021 | /FOTOGALERIE/ Osmdesátiletého muže srazilo auto v sobotu 20. února večer v Třebichovicích u Kladna. Řidič z místa ujel, aniž by sraženému člověku poskytl první pomoc. Událost se stala kolem 21. hodiny na hlavní silnici protínající obec.

Na Příbramsku nalezli zřejmě otráveného orla a dalších patnáct mrtvých živočichů

20. 2. 2021 | /FOTOGALERIE/ Policisté pátrají po pachateli, který u obce Sedlice v chráněné krajinné oblasti Brdy otrávil jedovatými návnadami nejméně dvacet živočichů. Jako první byl už v pátek 19. února v podvečer nalezený nedaleko tamní obory uhynulý dospělý jedinec orla mořského, v sobotu pak další zvířata. 

Muž se propadl pod led do rybníka, vytáhli ho hasiči

20. 2. 2021 | Sílu ledu se rozhodl vyzkoušet muž v Hovorčovicích u Prahy, který se propadl do místního rybníka. Událost se stala v sobotu odpoledne v době, když už byly ale teploty vysoko nad nulou.

Trestných činů v lednu meziročně nepřibylo. Pozor ale na počítačovou kriminalitu

20. 2. 2021 | V rámci Územního odboru Kladno bylo za první měsíc letošního roku zaevidováno 250 trestných činů, což je stejný počet jako loni v lednu. Z celkového počtu statisticky evidovaných trestných činů převládá ve sledovaném období obecná kriminalita s 173 trestnými činy.

Další žena zaplatila psa přes internet a nedočkala se ho

18. 2. 2021 | Psa plemene Jack Russell teriér si ze zahraničí přes internet objednala počátkem února devětadvacetiletá žena z Kladenska. Žena prodávajícího kontaktovala a zaslala mu požadované peníze. Následně prodávající pod různými záminkami žádal další částky, a to například za převoz, očkování, klec nebo povolení k pobytu psa. Důvěřivá žena přeposlala na základě jeho požadavků více než 36 tisíc korun. Do současné doby ale psa neobdržela a prodávají se odmlčel. Případ vyšetřuje policie jako podvod. ...

Pitva seniorky ze Slaného zatím neprokázala, ale ani nevyvrátila vraždu

18. 2. 2021 | /VIDEO, FOTOGALERIE/ Úmrtí sedmdesátileté ženy ze Slaného, která byla ve středu 17. února před polednem nalezena bez známek života ve svém domě v Arbesově ulici, vyšetřuje krajská kriminálka. Provedená soudní pitva neprokázala ani nevyvrátila vraždu. "Kriminalisté nyní budou například prověřovat, s kým byla žena v poslední době v kontaktu a další okolnosti, sdělil ČTK policejní mluvčí Pavel Truxa.

Ve Zlonicích nabouralo auto do stromu a v Brandýsku se střetla dvě vozidla

18. 2. 2021 | Ve čtvrtek krátce před desátou hodinou nabouralo ve Zlonicích v Pejšově ulici osobní auto do stromu. Na místo vyjely všechny záchranné složky. Jak potvrdila mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková, řidiče nebylo potřeba z vozu vyprošťovat, pouze si stěžoval na bolest nohy.

Zavalený dělník je mrtvý. Hasičům pomáhal tým USAR i báňští záchranáři

17. 2. 2021 | Dramatické chvíle se odehrávaly ve středu odpoledne a večer ve smíchovské ulici Erbenova. Na stavbě zůstal ve výkopu zasypaný dělník. Pražští hasiči se jej přes šest hodin snažili dostat ven, ale složitý zásah komplikovala podmáčená půda. Před 22. hodinou vytáhli tělo.

Dva chuligáni nadávali lidem v autobusu, přišlo je to draho

17. 2. 2021 | Na zásady slušného chování zapomněli dva muži, kteří cestovali v Kladně autobusem městské dopravy. Ještě než autobus přijel, kopali do skleněné výplně zastávky a do lavičky. Po příjezdu autobusu do stanice oba nastoupili a v nevhodném chování pokračovali. Uráželi všechny přítomné a vykřikovali vulgární nadávky.

Na východě Prahy onanoval cyklista před ženami, policie hledá další oběti

17. 2. 2021 | Hodně úchylnou zábavu vyhledával muž, který minimálně ve čtyřech případech masturboval před ženami na veřejnosti. Všechny incidenty se odehrály v katastru Prahy 14 v okolí Dolních Počernic. Pachatel se policii sám přihlásil.

KRIMI-MIX: Řidička pod vlivem drog a vykradená firma

16. 2. 2021 | V pondělí v podvečer zastavili policisté ve Zvoleněvsi před budovou mateřské školy osobní vozidlo, které řídila jednadvacetiletá žena ze Slánska. Policisté ji vyzvali k předložení dokladů potřebných pro řízení motorových vozidel a dále k testu na přítomnost návykových látek. Žena doklady nepředložila, neboť je neměla u sebe, přesto policisté lustrací zjistili, že doklady jsou v pořádku.

V Kladně byla v úterý po poledni evakuována budova okresního soudu

16. 2. 2021 | /FOTOGALERIE/ V úterý krátce před třináctou hodinou byla v Kladně evakuována budova Okresního soudu na náměstí Edvarda Beneše. Na místě je policie a také hasiči. Jak zjistil Kladenský deník, anonym oznámil, že se v budově nachází nástražný výbušný systém. Policie proto prostor soudu nechala vyklidit.

Policie vykázala loni z bytů méně tyranů, pomoc přesto vyhledalo více lidí

16. 2. 2021 | Domácí izolace už mají lidé za téměř rok covidových omezení nad hlavu. Řada z nich se ale tím spíše dostává do mezních situací a někdy je nedokáže řešit. Někdy napětí přejde v hádku, jinde eskaluje domácí násilí. Právě takové problémy pomáhá řešit Intervenční centrum Kladno. Tato součást Zařízení sociální intervence Kladno, které zřizuje Krajský úřad Středočeského kraje, je určena zejména klientům z Kladenska, Rakovnicka a Prahy-západ. ...Zpravodajství KladnoDnes.cz

Omezení pohybu osob v rámci okresu přehledně, časté dotazy a formuláře ke stažení

Od pondělí 1. března 2021 začíná platit nová opatření vlády. Jedním z nich je omezení pohybu osob v rámci okresu. Ministerstvo vnitra zpracovalo a zveřejnilo přehled nejčastějších dotazů a také potřebné formuláře ke stažení. ...

Ministerstvo zdravotnictví spouští registrace na očkování pro učitele a osoby starší 70 let

Osoby starší 70 let se budou moci od 1. března registrovat na očkování proti onemocnění covid-19. Registrace bude probíhat přes Centrální rezervační s ...

Vláda schválila nový nouzový stav. Do 28. března zavře školy a další obchody, omezí pohyb občanů

Od soboty 27. února na území České republiky platí nový nouzový stav. Na 30 dnů, tedy do 28. března, ho na mimořádném jednání v pátek 26. února 2021 v ...

Izolace a karanténa kvůli covid-19 se prodlouží na 14 dní, schválila vláda

Od 1. března se změní podmínky pro nařizování izolací pro osoby s pozitivním testem na covid-19 i pro nařizování karantén pro osoby, které s pozitivní ...

Pokoušeli se odcizit katalyzátor ze zaparkovaného vozidla, byli zadrženi na místě činu

KLADENSKO - Včera 23. února 2021 několik minut po osmé hodině večerní přijali od operátora kamerového systému městské policie policisté Obvodního oddě ...Sobota 27.2.2021
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezký kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.