KladnoDnes.cz
KladnoDnes.cz » Monitor zpráv » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

Pět jednotek likvidovalo požár staršího domu na Nymbursku

21. 9. 2020 | V pondělí 21. září deset minut před devátou hodinou přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje oznámení o požáru střechy jednopatrového domu v Městci Králové v okrese Nymburk.

Tragická dopravní nehoda uzavřela Pražský okruh u Herinku

17. 9. 2020 | K nárazu dodávky do mobilního dopravního značení došlo ve čtvrtek 17. září před 15. hodinou na dálnici D0 (Pražský okruh) mezi sjezdy Jesenice a Modletice ve směru k brněnské dálnici. Podle oznamovatele zůstal řidič dodávky zaklíněný uvnitř vozu.

V Kamenici se školili pracovníci sociálních zařízení Středočeského kraje

17. 9. 2020 | Ve středu 16. září proběhla v areálu Školicího střediska a chemické laboratoře HZS Středočeského kraje v Kamenici v okrese Praha-východ instruktáž pro pracovníky sociálních zařízení zaměřená na správné používání individuálních ochranných prostředků.

Kolínští hasiči převzali medaile Za věrnost II. a III. stupně

17. 9. 2020 | Ve středu 16. září převzali příslušníci územního odboru Kolín HZS Středočeského kraje medaile Za věrnost II. a III. stupně, které jim udělil generální ředitel Hasičského záchranného sboru ČR genpor. Ing. Drahoslav Ryba.

Plaveme pro Radka

13. 9. 2020 | Všichni příslušníci Hasičského záchranného sboru České republiky se každoročně podrobují zkoušce tělesné zdatnosti, aby prokázali svojí fyzickou kondici v náročném povolání. Kromě silových disciplín, jako jsou například kliky nebo shyby, si z vytrvalostních disciplín volí mezi dvoukilometrovým během a plaváním na dvě stě metrů.

Požár stodoly na Kutnohorsku likvidovalo pět jednotek hasičů

13. 9. 2020 | V neděli 13. září ve 3.57 hodin přijala tísňová linka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o požáru stodoly v obci Chlum, která patří pod Staňkovice nedaleko Uhlířských Janovic v okrese Kutná Hora.

Na Rakovnicku proběhlo taktické cvičení POVODŇOVÁ VLNA 2020

12. 9. 2020 | Ve dnech 11. a 12 září se v katastru obce Zbečno na Rakovnicku uskutečnilo taktické cvičení jednotek požární ochrany zaměřené na ověření schopností předurčených příslušníků k plnění úkolů ochrany obyvatelstva koordinovat předurčené jednotky při provozu evakuačního střediska a humanitární pomoci a spolupracovat s dalšími subjekty, zejména pak se Zdravotnickou záchrannou službou Středočeského kraje. Cvičení bylo dále zaměřeno na ověření přípravy předurčených JPO k plnění úkolů ochrany obyvatelstva ...

Převrácená cisterna u Naháče zaměstnala hasiče na patnáct hodin

11. 9. 2020 | Ve čtvrtek 10. září krátce před devátou hodinou byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámena nehoda kamionu, který se v katastru obce Vranov na Benešovsku na výjezdu od motorestu na brněnskou dálnici D1 převrátil na bok.

Při střetu vlaku s osobním autem v Poličanech se zranila jedna osoba

10. 9. 2020 | Oznámení o srážce motorového vlaku s osobním vozidlem na železničním přejezdu v obci Poličany, která leží na jižním okraji Kutné Hory, přijala tísňová linka HZS Středočeského kraje ve čtvrtek 10. září v 19.31 hodin.

Námětem taktického cvičení v Kouřimi byl únik čpavku

10. 9. 2020 | Ve čtvrtek 10. září v půl desáté dopoledne přijala tísňová linka středočeských hasičů ohlášení fiktivního úniku čpavku ve firmě Lonza Biotec s.r.o. v Kouřimi na Kolínsku, která vyrábí produkty pro farmaceutický a potravinářský průmysl.

Hasiči územního odboru Kolín procvičovali stabilizaci výkopů

10. 9. 2020 | Ve dnech 7.–9. září se uskutečnil pravidelný každoroční výcvik jednotky profesionálních hasičů ze stanice Říčany ve stabilizaci a pažení výkopů. Tentokrát probíhal v katastru Českého Brodu, kde má Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje pozemek, na kterém by v budoucnu měla stát nová hasičská stanice.

Na Čáslavsku se zbortila část rodinného domu s garáží

8. 9. 2020 | V úterý 8. září v půl sedmé večer bylo na tísňovou linku středočeských hasičů oznámeno zřícení části rodinného domu v obci Žleby v okrese Kutná Hora.

Při požáru starého domu ve Slaném byl vyhlášen druhý poplachový stupeň

6. 9. 2020 | V sobotu 5. září ve čtvrt na jedenáct večer přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje oznámení o požáru staršího domu ve Slaném na Kladensku.

Náročná záchrana kočky se šťastným koncem

5. 9. 2020 | V sobotu 5. září krátce po deváté hodině přijalo operační středisko středočeských hasičů oznámení o kočce zaseknuté mezi dvěma domy ve Ctiborově ulici v centru Kladna.

Večerní požár zničil skautskou klubovnu v Říčanech

3. 9. 2020 | Informaci o požáru chaty poblíž rybníku Marvánek v jižní části Říčan v okrese Praha-východ přijala tísňová linka HZS Středočeského kraje ve středu 2. září osm minut před jednadvacátou hodinou.

Nadace REGI Base I. a pivovar Kamenice nad Lipou pomáhají našemu zraněnému kolegovi

2. 9. 2020 | V pondělí 31. srpna spustil pivovar Kamenice nad Lipou ve spolupráci s Nadačním fondem REGI Base I. charitativní akci „PIVOVAR KAMENICE POMÁHÁ“, jejímž smyslem je pomoci npor. Ing. Radku Chmelařovi, který před rokem utrpěl vážný úraz páteře.

Nehoda kamionu a tří dodávek obousměrně uzavřela teplickou dálnici

2. 9. 2020 | Ve středu 2. září v půl jedenácté byla na středočeskou tísňovou linku 112 ohlášena dopravní nehoda před 14. kilometrem teplické dálnice D8 ve směru do Prahy v katastru obce Všestudy na Mělnicku.

Noční požár způsobil osmimilionovou škodu

1. 9. 2020 | V úterý 1. září krátce před třetí hodinou ranní byl středočeským hasičům oznámen požár dřevěného srubu v Tehově v okrese Praha-východ.

Zásah a podmínky na místě mimořádné události zlepšuje hasičům už pátým rokem technika pořízená ze strukturálních fondů Evropské unie

31. 8. 2020 | Výstupy projektů operace Technika, technologie a prostředky Hasičského záchranného sboru České republiky pro Efektivní zásah („Efektivní zásah“) slouží hasičům už pátým rokem. Projekty operace Efektivní zásah byly spolufinancovány ze strukturálních fondů Evropské unie, konkrétně z Integrovaného operačního programu pro období 2007 – 2013 (85 % celkových způsobilých výdajů projektů).

Úder blesku zapálil rozlehlou stodolu se senem

29. 8. 2020 | V pátek 28. srpna krátce po 20. hodině přijala tísňová linka středočeských hasičů oznámení o požáru stodoly po úderu blesku v Lázních Toušeni v okrese Praha-východ.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - hzscr.cz
12:12:28 | 22.09.2020Zpravodajství KladnoDnes.cz

Středočeský kraj testuje v krajských nemocnicích bezplatně seniory

Od pondělí 21. září se mohou na území Středočeského kraje nechat v krajských nemocnicích bezplatně otestovat při podezření onemocnění koronavirem senioři z vlastního rozhodnutí. "Testovat bez toho, že by potřebovali žádanku od hygieny nebo od ...

Koronavirový semafor: Praha je dál červená, do oranžového stupně nyní spadá 28 okresů

o aktuálním vyhodnocení aktuální epidemiologické situace v souvislosti s COVID-19 zařadilo Ministerstvo zdravotnictví do druhého stupně pohotovosti me ...

Česká pošta upraví otevírací dobu na 1253 pobočkách od 1. října

Česká pošta upraví hodiny pro veřejnost od 1. října na celkem 1253 poštách po celé České republice. Hlavními důvody, které podnik vedly k tomuto rozho ...

Praha je v červeném stupni pohotovosti. Další regiony zpřísňují opatření

Po posledním vyhodnocení aktuální epidemiologické situace v souvislosti s covid-19 zařadilo Ministerstvo zdravotnictví Prahu do třetího stupně pohotov ...

Kampaň Zůstaň nad vlivem se přidává k Týdnu nízkoprahových klubů

Nízkoprahová zařízení pro děti a mládež po celé České republice otevřou v posledním zářijovém týdnu od 21. do 25. 9. 2020 své dveře široké veřejnosti. ...Úterý 22.9.2020
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezký kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.