KladnoDnes.cz
KladnoDnes.cz » Monitor zpráv » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Probíhá v Číně převrat a je Si Ťin-pching v domácím vězení? Tady jsou informace

24. 9. 2022 | Na sociálních sítích kolují zvěsti o puči proti čínskému prezidentovi Si Ťin-pchingovi, ale odborníci zdůrazňují, že zatím neexistují žádné konkrétní důkazy o puči nebo... Článek Probíhá v Číně převrat a je Si Ťin-pching v domácím vězení? Tady jsou informace se nejdříve objevil na AC24.cz.

Předsedkyně Evropské komise v předvečer voleb vyhrožuje Itálii, že v případě vítězství nesprávných stran má Brusel „nástroje“

24. 9. 2022 | Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová je obviňována z vměšování do voleb poté, co pohrozila použitím „nástrojů“, pokud bude v italských národních volbách,... Článek Předsedkyně Evropské komise v předvečer voleb vyhrožuje Itálii, že v případě vítězství nesprávných stran má Brusel „nástroje“ se nejdříve objevil na AC24.cz.

Čína vyjádřila na shromáždění OSN oficiální postoj k válce na Ukrajině

24. 9. 2022 | Poté, co v posledních týdnech státní představitelé a mediální odborníci zastávali postoje, které v různé míře ospravedlňovaly ruskou invazi a odsuzovaly expanzi NATO, Čína... Článek Čína vyjádřila na shromáždění OSN oficiální postoj k válce na Ukrajině se nejdříve objevil na AC24.cz.

Biden vzpomíná na setkání s mladou dívkou: „Bylo jí 12 a mně 30“ 

24. 9. 2022 | Biden zvedl obočí poté, co řekl, že mladá dívka „mi před 40 lety pomohla hodně udělat“. (Foto: Twitter) Na celostátní vzdělávací konferenci v pátek... Článek Biden vzpomíná na setkání s mladou dívkou: „Bylo jí 12 a mně 30“  se nejdříve objevil na AC24.cz.

Polsko začalo v obavách z havárie ukrajinské jaderné elektrárny rozdávat jodové tablety

24. 9. 2022 | Polsko zahájilo program distribuce jodových tablet záchranářům a pracovníkům první pomoci, počínaje regionálními hasičskými sbory, kteří je následně mohou rozdávat obyvatelstvu, v případě možné... Článek Polsko začalo v obavách z havárie ukrajinské jaderné elektrárny rozdávat jodové tablety se nejdříve objevil na AC24.cz.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
06:14:07 | 25.09.2022

Zdroj zpráv není momentálně dostupný.

V ČR alarmující výsledky komunálních voleb zjevně dále ohrozily demokracii

24. 9. 2022 |  Podvody Andreje Babiše a jeho trestní stíhání zjevně neodradily velké množství voličů v řadě českých měst a především na Moravě, aby hlasovali pro Babiše a jeho hnutí Ano. V některých moravských městech Ano zaznamenalo volební podporu až třiceti nebo dokonce čtyřiceti procent. Ve volbách do Senátu postupuje do druhého kola osmnáct Babišových kandidátů, nejvíce v historii. Jen v Praze a v Brně se Babišovi zřejmě nepodařilo porazit koalici Spolu, její zjevné vítězství však není dobrou zprávou ani ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
06:14:06 | 25.09.2022

Neděle 25.9.2022
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.