KladnoDnes.cz
KladnoDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Otec znásilnil svou dceru, jelikož nedodržovala islámský způsob života. Neuvěřitelné, co si o tom všem myslí...

10. 7. 2019 | Ve městě Fredrikstad byl zadržen muslimský muž, čtyřicátník, za znásilnění své dcery. Jeho dcera, dvacátnice, se na jeho vkus příliš westernizovala. Je to jedna z těch, na které se Norové usmívají. Dobře integrovaná a jednající jako Nor. Zaplatila za to ale vysokou cenu. Aftneposten píše, že policie si myslí, že její znásilnění „nese všechny znaky toho, že to byl otcovský trest za příliš západní způsob života jeho dcery.“ ...

Americká delegace v Sýrii se obrátila proti vlastní vládě a popsala šokující pravdu o tamější situaci

12. 10. 2016 | Alarmující zpráva komise OSN pro lidská práva, která byla vedena Američany a odjela do Sýrie, aby zjistila skutečnou situaci v Damašku a jeho okolí.

Rusko potvrdilo, že vyzkoušelo zbraň na nových fyzikálních principech, která prý nemá ve světě obdoby!

13. 10. 2016 | První vzorky radioelektronické zbraně založené na nových fyzikálních principech, které nemají na světě obdoby, byly vyvinuty a úspěšně otestovány v Rusku, uvedla agentura RIA Novosti. Agentura to sdělila s odkazem na zástupce Spojené výrobní korporace na výstavě zbraní „ArmHaytek“.

Exkluzivní pečivo pro Putina. Turecko poděkovalo za dodávky protiletadlových raketových systémů S-400

15. 7. 2019 | Slavný turecký kuchař Hasan Adjar poslal ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi tradiční tureckou specialitu - pečivo burek. Tím vyjádřil svou vděčnost za dodávky ruských protiletadlových raketových systémů S-400 do Turecka.

Čaputova tvrdí, že není Sorosova agentka, Blaha jí vysvětlil opak

15. 7. 2019 | Prezidentka Zuzana Čaputová sa na návšteve v Maďarsku ohradila voči rečiam maďarských médií o tom, že je agentkou Georgea Sorosa. Práve osobu amerického filantropa maďarského pôvodu premiér Viktor Orbán obviňuje z podpory migrácie a zasahovania do vnútropolitickej situácie.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
02:15:03 | 16.07.2019

Rusko odmítlo s Japonskem jednat o předání dvou Kurilských ostrovů!

Rusko odmítlo s Japonskem jednat o předání dvou Kurilských ostrovů!

16. 7. 2019 | Ruská strana odmítla diskutovat o možnosti převodu dvou ostrovů Kurilského hřebene v rámci jednání o uzavření mírové smlouvy s Japonskem.

Tymošenková ukázala prstem: Tihle zodpovídají za okrádání Ukrajinců!

Tymošenková ukázala prstem: Tihle zodpovídají za okrádání Ukrajinců!

16. 7. 2019 | Obyvatelé Ukrajiny přepláceli plyn, teplo a teplou vodu kvůli exprezidentovi Petro Porošenkovi, premiérovi Vladimiru Grojsmanovi a šéfovi „Naftogazu“ Andreji Kobelevovi.

Je Jeffrey Epstein agentem Izraele?

Je Jeffrey Epstein agentem Izraele?

16. 7. 2019 | Jeffrey Epstein (66) byl 6.července zatčen v New Jersey, když přiletěl z Paříže svým soukromým letadlem, vznesena byla proti němu obvinění  za „provozování sexuálních služeb, zneužívání nezletilých a vlastní sexuální zneužívání nezletilých ."

Jan Schneider: Tvrdohlavost či tupohlavost?

Jan Schneider: Tvrdohlavost či tupohlavost?

16. 7. 2019 | Buldozer polské politiky Jaroslaw Kaczyňski bývá eurokritiky, zejména však euroskeptiky často chválen za své tvrdé až nekompromisní postoje téměř ke všemu „bruselskému“, jak se alespoň pozdává z mediálního podání, píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Jan Schneider.

Karel Gott potěšený blahopřáním z Hradu zvolal: Ať žije pan prezident

Karel Gott potěšený blahopřáním z Hradu zvolal: Ať žije pan prezident

16. 7. 2019 | Karel Gott oslavil v neděli 14. července 2019 své osmdesátiny. Při té příležitosti poskytl České televizi obsáhlý asi pětadvacetiminutový bilanční rozhovor, ve kterém se hovořilo i československých dějinách a událostech, které zažil během svého života.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
02:15:02 | 16.07.2019

Wow, bývalá hvězda reality show Nela Slováková ukázala melouny

Wow, bývalá hvězda reality show Nela Slováková ukázala melouny

16. 7. 2019 | Česká bloggerka a bývalá hvězda reality show Hotel Paradise Nela Slováková vystavila na sociální síti obdiv své melouny. Nejsou to však ledajaké melouny. Čeho vlastně chtěla Slováková publikováním takové fotografie na Instagramu docílit?

Ovčáček: Milion chvilek je parodií na Občanské fórum. Není tо celonárodní hnutí, ale uskupení voličů opozičních stran

Ovčáček: Milion chvilek je parodií na Občanské fórum. Není tо celonárodní hnutí, ale uskupení voličů opozičních stran

15. 7. 2019 | Na portálu drbna.cz byl zveřejněn rozhovor s oficiálním mluvčím českého prezidenta Jiřím Ovčáčkem. Hradní mluvčí v něm promluvil například o tom, co si myslí o spolku Milion chvilek pro demokracii. Prozradil také, jaká média čte, co si myslí o ústavní žalobě na prezidenta a vyjádřil se i ke své aktivitě na sociálních sítích.

EU chce udržet jadernou dohodu při životě. Vyzývá Teherán, aby dodržoval závazky

EU chce udržet jadernou dohodu při životě. Vyzývá Teherán, aby dodržoval závazky

15. 7. 2019 | Rozhodnutí Íránu zvýšit obohacování uranu není závažným porušení dohody. Shodli se na tom ministři zahraničí EU na pondělním zasedání v Bruselu. Šéfka unijní diplomacie Federica Mogheriniová však vyzvala Teherán, aby se vrátil k dodržování svých závazků.

„Je to barbarský čin, který nepatří do 21. století.“ Památník SNP v žilinské obci byl brutálně zdeformován

„Je to barbarský čin, který nepatří do 21. století.“ Památník SNP v žilinské obci byl brutálně zdeformován

15. 7. 2019 | Další památník na Slovensku zasvěcený událostem z druhé světové války se stal obětí vandalů. Minulý pátek došlo k incidentu, kdy byly bronzové soše ženy bránící všechny matky v Žilinském kraji uřezány ruce. Památník zřízený v roce 1961 byl věnován 1. československému armádnímu sboru. Událost pro Sputnik okomentovali zastupitelé obce Stráňavy.

Von der Leyenová má problém: Možná nástupkyně Junckera v Německu čelí korupčnímu skandálu

Von der Leyenová má problém: Možná nástupkyně Junckera v Německu čelí korupčnímu skandálu

15. 7. 2019 | Německá ministryně obrany Ursula von der Leyenová, kterou Evropská rada nominovala na post předsedkyně Komise EU, se bude muset před Spolkovým sněmem zpovídat za machinace na svém resortu. Opozice ji obviňuje z toho, že poradenské společnosti, které přivedla na ministerstvo, podezřele získávaly milionové kontrakty. Na případ upozornil Politico.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
02:15:06 | 16.07.2019

Pokrytectví o uprchlících

Níže jsou uvedena dvě schémata z poslední výroční zprávy OSN o situaci uprchlíků ve světě, nazvané „Globální trendy UNHCR 2018“. Přestože tyto obrázky nezahrnují emocionální ránu ohledně mrtvoly utonulého dítěte - která byla nedávno vyplavena na pobřeží, když se jeho rodina pokoušela utéci ze země, kterou se USA a jejich spojenci „snažili osvobodit“ tím, že ji vybombardovali - každý z těchto dvou obrázků obsahuje mnohem větší a důležitější poselství, než jakákoli taková srdcervoucí fotografie ne ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
02:15:02 | 16.07.2019

O tom, jak byla koza sežrána a vlk zůstal celý

16. 7. 2019 | Prezident Zeman nepochybně velmi dobře věděl, že ministr Staněk není odvoláván z důvodu osobních neshod s předsedou ČSSD Hamáčkem, a přesto hrál před veřejností hru, že chce místo jediné možnosti, kterou mu dává Ústava, ty dva usmiřovat. Už v okamžiku, kdy dostal návrh na Staňkovo odvolání od premiéra této země, mu muselo být jasné, že jde o vážnou věc, která se týká politiky celého státu a že musí, pokud by měl jednat podle Ústavy, Staňka neprodleně odvolat. Jenže Zeman neříká to, co ví, ale ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
02:15:02 | 16.07.2019

Úterý 16.7.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.